Adri Poldervaart nieuwe trainer Quick Boys

Quick Boys heeft overeenstemming bereikt met Adri Poldervaart aangaande een tweejarig contract als trainer/coach van de club. Poldervaart volgt Thomas Duivenvoorden bij de koploper van de Tweede Divisie op. Duivenvoorden vertrekt komende zomer naar De Graafschap.

Poldervaart is geen onbekende in de top van het amateurvoetbal, en dat was meteen een van de argumenten van Quick Boys om met Poldervaart in zee te gaan. Hij was jarenlang actief bij clubs in en rond Rotterdam. Als fysiotherapeut bij Excelsior, als hoofdtrainer bij OHVV, Nieuwenhoorn, Spijkenisse, Zwaluwen Vlaardingen, en Excelsior en als assistent bij FC Groningen en Fortuna Sittard. Tussen die laatste twee jobs door was hij nog enige tijd trainer van de Graafschap. Bij zowel Groningen als Fortuna was Poldervaart assistent van Danny Buijs. Bij een aantal van de genoemde clubs was Poldervaart eerder ook als voetballer actief.

Poldervaart moest zijn activiteiten als hoofdtrainer bij De Graafschap in 2023 neerleggen nadat bij hem het syndroom Guillain-Barré was vastgesteld. Het is een weinig voorkomende spierziekte, Vijf maanden nadat de ziekte was ontdekt stond Poldervaart al weer op de Sittardse voetbalvelden als assistent van Buijs.

Poldervaart, geboren in Oudenhoorn en thans wonend in Hellevoetsluis had in het verleden wel eens gedagdroomd over een functie als trainer in De Bollenstreek en ziet die drom nu in vervulling gaan. Quick Boys gaat zich nu richten op het verder invullen van de staf.

Tekst: Theo Uphus
Foto: website Quick Boys

Het bericht Adri Poldervaart nieuwe trainer Quick Boys verscheen eerst op Topamateurvoetbal.com.

Ruud Brood levert Kozakken Boys af in tweede divisie, Noordwijk degradeert
juni 23, 2025

Kozakken Boys kwam in de reguliere competitie van verre om via de laatste periodetitel de...

v.v. Noordwijk neemt kleine voorsprong mee naar Werkendam
juni 23, 2025

v.v. Noordwijk heeft aan haar thuiswedstrijd in de finale van de nacompetitie een magere 1-0...

v.v. Noordwijk schakelt ambitieus Harkemase Boys uit en speelt finale nacompetitie
juni 23, 2025

v.v. Noordwijk is er in Friesland in geslaagd de finale van de nacompetitie voor een...

Scheveningen en Noordwijk reizen met gelijk spel af naar tweede halve finale duels
juni 23, 2025

Nog SVV Scheveningen noch v.v. Noordwijk is er in geslaagd de heenwedstrijd in de halve...

Broodje Bal bij ALLsportsradio
juni 23, 2025

ALLSPORTSRADIO.NL – Gerjan Cluistra, presentator van Broodje Bal, was te woensdag telefonisch te gast bij...

Trainer Cláudio Braga ruilt Excelsior Maassluis onverwachts in voor Dubai
juni 23, 2025

Volkomen onverwachts heeft trainer Cláudio Braga van Excelsior Maassluis bij de club te kennen gegeven...

Oproep voor alle clubs in 2e en 3e divisie: stuur ons uw oefenprogramma !!
juni 23, 2025

De redactie van topamateurvoetbal.com houdt u graag op de hoogte tijdens de oefenperiode voorafgaand aan...

Nacompetitie: week 23 in één oogopslag
juni 23, 2025

Het zijn misschien wel de leukste weken van het seizoen. De nacompetitie heeft zijn eigen...

Schijnbeweging Des Kunst wordt niet gewaardeerd bij v.v. Katwijk
juni 23, 2025

Eerder deze week bracht SV Spakenburg via haar website naar buiten dat het komend seizoen...

Kozakken Boys in extase: DOVO verliest de penaltyhel
juni 23, 2025

WERKENDAM – Kozakken Boys heeft zich geplaatst voor de halve finale van de nacompetitie om...

Powered by Eyecons