GVVV haalt zoon van trainer Gery Vink op bij s.v. Spakenburg.
Er is voor de tweede maal een samenwerking tussen vader Gery en zoon Wimilio Vink in de maak. Waar dat eerder al het geval was bij TEC in Tiel gaat dat er vanaf komende zomer aan de blauwe kant van het Panhuis in Veenendaal opnieuw van komen. De middenvelder tekende bij GVVV, waar zijn vader Gery sinds 2021 trainer is.
Vink junior speelde jarenlang bij NEC en Vitesse, (Vitesse/AGOVV) maar kwam daarnaast o.m. ook nog uit voor DFS en later MVV en FC Eindhoven. De in Kesteren wonende speler werd met s.v. Spakenburg afgelopen seizoen landskampioen bij de amateurs.
Vink is de tweede aanwinst voor GVV V voor komend seizoen. Eerder legde de club Arwin van Soest al vast. De aanvallend middenvelder kwam eerder uit voor HSSC’61, LRC Leerdam, IJsselmeervogels en Scherpenzeel. De 26 jarige speler scoorde afgelopen seizoen 20 keer. Op dit moment staat zijn seizoensteller op treffers.
Tekst: Theo Uphus
Foto: Orange Pictures
Het bericht GVVV haalt zoon van trainer Gery Vink op bij s.v. Spakenburg. verscheen eerst op Topamateurvoetbal.com.