Nieuws

Clubs maken oefenprogramma 2019/2020 bekend

Met nog twee maanden te gaan tot aan de start van het nieuwe seizoen staan de oefenwedstrijden gepland. Eind juli zullen de meeste ploegen beginnen met de voorbereidingen op 2019/2020. De clubs uit de Tweede Divisie hebben weer een vol oefenprogramma in het vooruitzicht.

 

IJsselmeervogels

23 juli: IJsselmeervogels – Jong PEC Zwolle

27 juli: IJsselmeervogels – VV Eemdijk

3 augustus: IJsselmeervogels – Spijkenisse

6 augustus: IJsselmeervogels – DOVO

10 augustus: IJsselmeervogels – DVS ‘33 Ermelo

13 augustus: SDC Putten – IJsselmeervogels

17 augustus: IJsselmeervogels – Zwaluwen Vlaardingen

 

Kozakken Boys

27 juli: Kozakken Boys – OSS ‘20

30 juli: Kozakken Boys – OJC Rosmalen

3 augustus: Jong FC Volendam – Kozakken Boys

6 augustus: SteDoCo – Kozakken Boys

10 augustus: Kozakken Boys – Jong FC Den Bosch

13 augustus: Kozakken Boys – Baronie

17 augustus: Kozakken Boys – Alphense Boys

 

HHC Hardenberg

13 juli: HHC Hardenberg – Jong FC Utrecht

20 juli: HHC Hardenberg – Jong PEC Zwolle

27 juli: HHC Hardenberg – VVOG

3 augustus: HHC Hardenberg – Jong FC Twente

13 augustus: HSC ‘21 – HHC Hardenberg

17 augustus: HHC Hardenberg – AZSV

 

Excelsior Maassluis

27 juli: Goes – Excelsior Maassluis

30 juli: Excelsior Maassluis – SC Feyenoord

3 augustus: OFC – Excelsior Maassluis

10 augustus: Excelsior Maassluis – Westlandia

17 augustus: Spijkenisse – Excelsior Maassluis

 

VV Katwijk

20 juli: VV Katwijk – FC Rijnvogels

27 juli: VV Katwijk – SJC

30 juli: Telstar – VV Katwijk

3 augustus: VV Katwijk – SC Feyenoord

6 augustus: VV Katwijk – RKC Waalwijk

10 augustus: VV Katwijk – Jong ADO Den Haag

13 augustus: FC Lisse- VV Katwijk

 

De Treffers

20 juli: De Treffers – Odin ‘59

24 juli: De Treffers – USV Hercules

27 juli: De Treffers – Jong De Graafschap

30 juli: De Treffers – NEC

6 augustus: De Treffers – Silvolde

8 augustus: De Treffers – Al Gharafa

10 augustus: De Treffers – Jong NEC

 

SVV Scheveningen

1 juli: SVV Scheveningen – ADO Den Haag

6 juli: Smitshoek – SVV Scheveningen

 

SV Spakenburg

27 juli: RKAV Volendam – SV Spakenburg

30 juli: SV Spakenburg – DOVO

3 augustus: SV Spakenburg – VV Eemdijk

6 augustus: SDC Putten – SV Spakenburg

10 augustus: SV Spakenburg – SteDoCo

13 augustus: SV Spakenburg – USV Hercules

17 augustus: SV Spakenburg – Urk

 

Koninklijke HFC

27 juli: Koninklijke HFC – Jong Ajax

30 juli: Koninklijke HFC – VVSB

13 augustus: Koninklijke HFC – Ter Leede

14 augustus: Koninklijke HFC – DEM

17 augustus: Koninklijke HFC – FC Lisse

 

Quick Boys

27 juli: USV Hercules – Quick Boys

3 augustus: Westlandia – Quick Boys

6 augustus: Quick Boys – VVSB

10 augustus: Quick Boys – OFC

 

G.V.V.V. Veenendaal

27 juli: G.V.V.V. – OJC Rosmalen

30 juli: G.V.V.V. – Sparta Nijkerk

2 augustus: Odin ‘59 – G.V.V.V.

6 augustus: G.V.V.V. – Oss ‘20

10 augustus: USV Hercules – G.V.V.V.

13 augustus: G.V.V.V. – DVS’33 Ermelo

17 augustus: G.V.V.V.- Jong RKC Waalwijk

 

vv Noordwijk

27 juli: vv Noordwijk – FC Volendam

3 augustus: vv Noordwijk – Sparta Nijkerk

6 augustus: ARC – vv Noordwijk

10 augustus: vv Noordwijk – FC ‘s- Gravenzande

13 augustus: vv Noordwijk – VVSB

 

TEC

29 juli: TEC – Al-Khor

31 juli: TEC – Jong NEC

3 augustus: TEC – Jong ADO Den Haag

10 augustus: TEC – SDC Putten

14 augustus: TEC – Sparta Nijkerk

 

Rijnsburgse Boys

27 juli: Odin ‘59 – Rijnsburgse Boys

30 juli: Ter Leede – Rijnsburgse Boys

3 augustus: Rijnsburgse Boys – Telstar

6 augustus: Jong Almere City FC – Rijnsburgse Boys

10 augustus: Rijnsburgse Boys – FC Lisse

17 augustus: Quick – Rijnsburgse Boys

 

ASWH

20 juli: ASWH – Halsteren

24 juli: Al-Feiha FC – ASWH

27 juli: ASWH – Barendrecht

30 juli: ASWH – FC Dordrecht

3 augustus: ASWH – Goes

 

AFC

27 juli: AFC – DVS ’33 Ermelo

 

Jong FC Volendam

27 juli: Hollandia – Jong FC Volendam

3 augustus: Jong FC Volendam – Kozakken Boys

17 augustus: SDC Putten – Jong FC Volendam

 

Jong Sparta

6 juli: Argon – Jong Sparta

11 juli: Steeds Hoger – Jong Sparta

13 juli: Jong Almere City FC – Jong Sparta

16 juli: Jong Sparta -Progress Sport

21 juli: Umm Salal – Jong Sparta

27 juli: Jong Zeeland – Jong Sparta

3 augustus: Jong Sparta – Seattle Pacific University