OVERZICHT DERDE DIVISIE B | Blauw Geel’38 en Hoek boeken wederom een zege

In de Derde Divisie B blijven Blauw Geel’38 en Hoek uitstekend presteren. De ploeg uit Veghel won met 2-3 in en tegen Lisse. Hoek won met ruime cijfers van FC Rijnvogels (4-0). Nummer drie Kozakken Boys liet dure punten liggen op bezoek bij ASWH (1-1).

Blauw Geel’38 kwam met de schrik vrij in Lisse waar het na tien minuten spelen al op een 2-0 achterstand stond. Dit door doelpunten van Jaap Zwetsloot en Danny Bakker. Na een half uur spelen kreeg de koploper echter weer zicht op een goed resultaat door de aansluitingstreffer van Dave de Meij (1-2). Met ongeveer een uurtje voetbal op de klok was De Meij de aangever voor de gelijkmaker van Van den Nieuwenhof. Enkele minuten later was het 2-3 door een rake kopbal vanuit een hoekschop van Robin Voets. Dat bleek later ook de eindstand te zijn.

Hoek won met duidelijke cijfers van FC Rijnvogels (4-0). De ploeg uit Katwijk kon als excuus aanvoeren dat het al na zeven minuten met tien man op het veld kwam te staan. Doelman Pim van der Plas kreeg de bal tegen zijn hand aan nadat Steve Schalkwijk hem met een lobje probeerde te passeren. Dit leverde de doelverdediger de rode kaart op. Voor de pauze zat Hoek al op rozen, de ploeg kon gaan rusten met een 2-0 voorsprong door doelpunten van Gertjan Martens en Steve Schalkwijk. In de tweede helft liep de Zeeuwse ploeg uit naar een 4-0 zege door treffers van Kevin Hebbelinck en Yanilio de Nooijer.

Uitslagen:
HSV Hoek – FC Rijnvogels 4-0
FC Lisse – Blauw Geel’38 2-3
SteDoCo – VVSB 0-1
Quick – FC ‘s-Gravenzande 4-3
ASWH – Kozakken Boys 1-1
TOGB – Kloetinge 1-4
SV Meerssen – Smitshoek 4-1

Foto beschikbaar gesteld door Freek Laurijssen.

Het bericht OVERZICHT DERDE DIVISIE B | Blauw Geel’38 en Hoek boeken wederom een zege verscheen eerst op Topamateurvoetbal.com.

Gerard de Nooijer: “Jong Almere City speelt aantrekkelijk voetbal”
december 7, 2025

ALMERE – Koploper HSV Hoek had met een uitwedstrijd bij Jong Almere City afgelopen zaterdag...

SAMENVATTINGEN | Tweede Divisie
december 7, 2025

SPEELRONDE 14 – De topper tussen Quick Boys en HHC Hardenberg eindigt in winst voor de...

Samenvattingen Tweede Divisie | Monsterscore voor SV Spakenburg
december 7, 2025

SPEELRONDE 13 – SV Spakenburg heeft flink uitgehaald tegen BVV Barendrecht, de top 3 speelt gelijk...

Samenvattingen Tweede divisie | HSV Hoek pakt eerste periode
december 7, 2025

SPEELRONDE 12 – HSV Hoek heeft verrassend de eerste periode gepakt. De ploeg speelde vorig...

HSV Hoek schrijft geschiedenis: promovendus wint eerste periode in Tweede Divisie
december 7, 2025

HOEK – Het Zeeuwse HSV Hoek heeft tegen alle prognoses van menig expert de eerste...

Klaas Wels: “De emotie na afloop van Katwijk – Vitesse was onbetaalbaar.”
december 7, 2025

KATWIJK – Plotseling was daar de aankondiging van vv Katwijk. De club stelde in de...

Gerard de Nooijer: “We zijn koploper, nog vijftien punten en we zijn veilig.”
december 7, 2025

HOEK – Mooie tijden voor tweede divisionist HSV Hoek. De club uit Zeeland verloor dit...

Overzicht Tweede Divisie | Koploper HHC Hardenberg vernederd in Maassluis
december 7, 2025

SPEELRONDE 11 – Koploper HHC Hardenberg heeft een pijnlijke nederlaag geleden bij Excelsior Maassluis. De...

Ted Verdonkschot: “De zware blessure van Gorissen maakte op Waleed Ait Abdellah veel indruk.”
december 7, 2025

INTERVIEW – Het is alweer ruim zes weken geleden dat Jong Sparta en RKAV Volendam...

OVERZICHT TWEEDE DIVISIE | Quick Boys wint topper van Hoek, HHC Hardenberg blijft koploper
december 7, 2025

HHC Hardenberg blijft na tien speeldagen de trotse lijstaanvoerder van de Tweede Divisie. De ploeg...

Powered by Eyecons