Ringeling vertrekt in de zomer bij Excelsior maassluis

Excelsior Maassluis kan vanaf het nieuwe seizoen geen beroep meer doen op Kevin Ringeling. De multifunctionele speler verhuist dan naar het midden van het land waardoor blijven spelen voor de vereniging niet meer mogelijk is, zo meldt de club via de officiële kanalen.

De 25-jarige Ringeling begon in de jeugd van Excelsior Maassluis en wist daar het eerste elftal te bereiken. Hij maakte kort een stap naar Sparta Rotterdam, maar keerde weer terug op het oude nest. Met de ploeg uit Maassluis wist hij onder andere het kampioenschap in de Topklasse te pakken en werd hij algeheel kampioen bij de amateurs.

Ringeling gaf op de website van de club tekst en uitleg over zijn beslissing om te vertrekken bij Excelsior Maassluis. ”Doordat ik ga verhuizen richting het midden van het land komt er helaas ook een einde aan mijn periode bij Excelsior Maassluis. Ik heb een hoop schitterende seizoenen mogen spelen, waarin ik veel mooie momenten heb kunnen meemaken. Ik denk hierbij aan de wedstrijden om de TOTO KNVB Beker, het Algeheel Kampioenschap bij de amateurs en de handhaving van vorig seizoen op de laatste speeldag. Daarnaast kijk ik ook met veel plezier terug op de trainingskampen. Uiteraard wil ik het seizoen op een goede manier afsluiten bij deze warme club en zal ik altijd met een positief gevoel en trots blijven terugdenken aan de tijd hier.”

Het bericht Ringeling vertrekt in de zomer bij Excelsior maassluis verscheen eerst op Topamateurvoetbal.com.

Gerard de Nooijer: “Jong Almere City speelt aantrekkelijk voetbal”
december 7, 2025

ALMERE – Koploper HSV Hoek had met een uitwedstrijd bij Jong Almere City afgelopen zaterdag...

SAMENVATTINGEN | Tweede Divisie
december 7, 2025

SPEELRONDE 14 – De topper tussen Quick Boys en HHC Hardenberg eindigt in winst voor de...

Samenvattingen Tweede Divisie | Monsterscore voor SV Spakenburg
december 7, 2025

SPEELRONDE 13 – SV Spakenburg heeft flink uitgehaald tegen BVV Barendrecht, de top 3 speelt gelijk...

Samenvattingen Tweede divisie | HSV Hoek pakt eerste periode
december 7, 2025

SPEELRONDE 12 – HSV Hoek heeft verrassend de eerste periode gepakt. De ploeg speelde vorig...

HSV Hoek schrijft geschiedenis: promovendus wint eerste periode in Tweede Divisie
december 7, 2025

HOEK – Het Zeeuwse HSV Hoek heeft tegen alle prognoses van menig expert de eerste...

Klaas Wels: “De emotie na afloop van Katwijk – Vitesse was onbetaalbaar.”
december 7, 2025

KATWIJK – Plotseling was daar de aankondiging van vv Katwijk. De club stelde in de...

Gerard de Nooijer: “We zijn koploper, nog vijftien punten en we zijn veilig.”
december 7, 2025

HOEK – Mooie tijden voor tweede divisionist HSV Hoek. De club uit Zeeland verloor dit...

Overzicht Tweede Divisie | Koploper HHC Hardenberg vernederd in Maassluis
december 7, 2025

SPEELRONDE 11 – Koploper HHC Hardenberg heeft een pijnlijke nederlaag geleden bij Excelsior Maassluis. De...

Ted Verdonkschot: “De zware blessure van Gorissen maakte op Waleed Ait Abdellah veel indruk.”
december 7, 2025

INTERVIEW – Het is alweer ruim zes weken geleden dat Jong Sparta en RKAV Volendam...

OVERZICHT TWEEDE DIVISIE | Quick Boys wint topper van Hoek, HHC Hardenberg blijft koploper
december 7, 2025

HHC Hardenberg blijft na tien speeldagen de trotse lijstaanvoerder van de Tweede Divisie. De ploeg...

Powered by Eyecons